• Asta E-Live 1
<< Lotto 555 - COLONIE ...   Lotto 557 - COLONIE ... >>

Lotto 556 - Asta E-Live 1

COLONIE INGLESI - Hong Kong - Regina Vittoria (1837-1901) 5 Five Cents 1901 H P28.4

Grading/Stato: SPL/FDC

Stato lotto: