<< Lotto 1066 - Umberto I ...   Lotto 1068 - Umberto I ... >>

Lotto 1067 - Asta E-Live 7

Base d'asta:
10,00 EUR
10,00 EUR

Umberto I (1878-1900) 5 Centesimi 1895 - RARA - Cu

Grading/Stato: BB/SPL

Stato lotto: