<< Lotto 1042 - Vittorio ...   Lotto 1044 - Vittorio ... >>

Lotto 1043 - Asta E-Live 7

Vittorio Emanuele II (1861-1878) 10 Centesimi 1866 H - Cu

Grading/Stato: SPL/FDC

Stato lotto: