<< Lot 355 - Vittorio ...   Lot 357 - Vittorio ... >>

Lot 356 - E-Live Auction 5

9.000,00 EUR
Price realized:
0,00 EUR

Vittorio Emanuele II (1861-1878) 5 Lire 1866 Napoli del 2┬░Tipo - Tiratura 464.797 esemplari - (RRRR) ESTREMAMENTE RARA - Ag

Grading/Status: BB/SPL