<< Lot 20 - Carmagnola - ...   Lot 22 - Firenze - ... >>

Lot 21 - E-Live Auction 5

130,00 EUR
Price realized:
0,00 EUR

Cagliari - Carlo II di Spagna (1665-1700) Cagliarese - (R) RARA - Mi gr.3,89

Grading/Status: BB/SPL