<< Lot 11 - Bologna - ...   Lot 13 - Casale - ... >>

Lot 12 - E-Live Auction 5

45,00 EUR
Price realized:
0,00 EUR

Brescia - A nome di Federico II (1186-1257) Denaro Scodellato - Ag gr.0,42

Grading/Status: BB/SPL